Eshop spuštěn

S Velikonočními svátky jsme pro Vás spustili eshop s chilli papričkami - Vostrý zboží a rádi bychom Vás tu co nejsrdečněji uvítali. Vybírat můžete jak podle zpracování chilli papriček (celé, drcené, prášek, mash, výhodné balíčky), tak i podle pálivosti. V nabídce máme jak jemně pálivé, tak i extrémě pálivé druhy papriček, takže si vybere opravdu každý. Pro možnost porovnání jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku, kterou si můžete i stáhnout.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, nebo budete potřebovat doplňující informace ohledně výběru produktů, neváhejte nás kontaktovat buďto prostřednictvím emailu info@vostryzbozi.cz, nebo kontaktního formuláře. Velice rádi Vám poradíme s výběrem a doporučíme vhodný produkt. S procesem nákupu by Vám mohla pomoci i rubrika Vše o nákupu, kde najdete mnoho užitečných informací.

Věříme, že Vám naše chilli papričky poskytnou nezapomenutelný labužnický zážitek a budeme rádi, když se k nám budete i nadále vracet. Pokud budete s našimi produkty spokojeni, budeme Vám velmi vděčni za doporučení svým blízkým a známým. Pokud bude něco v nepořádku, řekněte to prosím nám, abychom na tom mohli zapracovat.clear-1205688_960_720

Se spuštěním ostré, nebo chcete-li vostré :-) verze eshopu se může objevit ještě nějaká ta chybička. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám o ni prosím vědět, pomůžete nám tím k rychlejšímu zkvalitnění eshopu. Časem zde přibude ještě pár vylepšení a budou přibývat nové články a užitečné informace.

Na závěr mi nezbývá než Vám popřát příjemný nákup a dobrou, pikantní chuť :-)

 

Za tým eshopu Vostrý zboží

Jakub Scháněl

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.